facebook

Terminy szkoleń

Sprawdź najbliższe szkolenia

Jump Start Kids ™ jest szkoleniem dla początkujących, którego priorytetem jest przekazanie Tobie podstawowej wiedzy ze szkolenia Zumba® Basic 1, wraz z kompletnym szkoleniem Zumba Kids®. Podczas szkolenia instruktorzy wyposażeni zostaną w odpowiednie narzędzia, które pomogą przygotować się do poprowadzenia pierwszych samodzielnych zajęć. Szkolenie trwa dwa dni.

Przy tym szkoleniu wymagane jest dołączenie do ZIN™ czyli do Zumba Instructor Network, w celu otrzymania i utrzymania licencji Zumba Kids.

Twoja licencja Zumba Kids nie ma daty ważności; Jednakże, jeśli anulujesz ZIN, wygaśnie natychmiast. Aby dołączyć do ZIN, potrzebujesz karty kredytowej i 39,95 dolarów miesięcznie. Możesz zarejestrować się do ZIN podczas rejestracji lub w trakcie szkolenia. 

Szkolenie instruktora Jump Start zawiera licencję Zumba Basic 1, która jest ważna przez rok. Kiedy dołączysz do ZIN, wówczas masz ją na czas nieokreślony. Po przyłączeniu się do ZIN podczas szkolenia, otrzymasz obie licencje, Basic 1 i Zumba Kids. Jeśli obecnie jesteś członkiem ZIN, otrzymasz automatycznie licencję Zumba Kids

Każdy uczestnik przed szkoleniem otrzyma e-podręcznik Zumba B1 oraz e-podręcznik Zumba Kids.
Podczas szkolenia wszyscy uczestnicy otrzymają materiały B1 ( Przegląd ze szkolenia on-line)
JEDYNIE OSOBY, KTÓRE PRZYŁĄCZĄ SIĘ DO ZIN otrzymają pakiet materiałów Kids / Kids Jr (Materiały video jak poprowadzić poszczególne elementy zajęć, oraz 45 choreografii wraz z dołączoną muzyką).

 

Szkolenie Jump Start Kids+Kids JR. trwa 2 dni.

23 października (sobota) i 24 października (niedziela) 2021

 

Miejsce szkolenia:

Dance Studio Positiva
ul. Jeleniogórska 10, Poznań, Wielkopolskie, PL 60-101

Lotnisko:

Lotnisko Ławica (POZ)

Hotel:

www.booking.com

 

Godziny szkolenia:

Sobota:

Rejestracja: 8:45

Szkolenie:  9:00 - 17:00

Niedziela:

Szkolenie: 9:00 - 16:00

 

Koszt wyżywienia i noclegu nie jest wliczony w cenę.

 

Płatności

Rejestracja na szkolenie jest równoznaczna z zaksięgowaniem wpłaty na koncie ZUMBA Fitness w USA. Nie ma możliwości wstępnej rezerwacji miejsc. Na szkolenie można zarejestrować się on-line płacąc kartą kredytową (rekomendowana opcja) lub przelewem (czytaj poniżej).

Rejestracji można dokonać on-line przy płatności kartą kredytową. Link do płatności kartą:

Rejestracja kartą

Płatność w PLN informacja na maila: izabela.kin@zumbamail.com

Płatność przelewem za szkolenie (Kliknij tu - procedura płatności przelewem) Przelewu dokonuje się na konto Zumba Fitness w Stanach Zjednoczonych (nie jest potrzebne konto walutowe). Przy płatności przelewem i kontakcie internetowym zaleca się korzystanie z poczty na serwerze innym niż www.wp.pl. Portal ten często blokuje maile od nas przychodzące, traktując jako spam. Na wszystkie maile odnośnie płatności przelewem odpowiadamy w terminie nieprzekraczającym 3 dni, tak więc jeśli nie otrzymałeś/łaś odpowiedzi zwrotnej prosimy sprawdzić w folderze SPAM lub wysłać ponowną prośbę o dane bankowe z maila na innym serwerze.

 

Prosimy zawsze o podawanie swojego imienia i nazwiska oraz szkolenia, którym jesteście zainteresowani. Ceny szkolenia podane są w dolarach i w takiej walucie należy dokonać płatności. Należy natomiast poinformować swój bank o konieczności wpłaty w walucie obcej, który odgórnie przeliczy odpowiednią kwotę na złotówki wg aktualnego kursu.

Proszę zwrócić uwagę na okresy promocyjnej ceny za szkolenie - liczy się data wykonania operacji na potwierdzeniu przelewu. Zaleca się, aby przelew był wykonany najpóźniej w piątek (koniec okresu promocyjnego przypada na niedziele i większość banków nie wykonuje wtedy operacji)

 

Dane z formularza są jak najbardziej prawidłowe. Nie dodajemy "US", ponieważ znaczyłoby to, że jest to IBAN, którego używamy w przelewach typu SEPA (europejskich). Należy o tym "uświadomić" niektórych pracowników w banku :-), że dane są prawidłowe i tysiące ludzi wysyłało przelewy do Stanów z tymi danymi i wszystko było w porządku.

 

KONTAKT w sprawie szkolenia:

 

izabela.kin@zumbamail.com

FB: https://www.facebook.com/KINizabela

Instagram: zes.izabela.kin