facebook

Terminy szkoleń

Sprawdź najbliższe szkolenia

Szkolenie Zumba® Rhythms 2 zapoznaje instruktorów z sześcioma kolejnymi rytmami – taniec brzucha, flamenco, tango, samba, soca, quebradita – pracując nad wzmocnieniem formuły Zumba tak, by zajęcia były łatwe i efektywne dla każdego klienta. Na tym szkoleniu przedstawione zostaną także metody dzielenia się choreografią z innymi instruktorami, a także sposoby na wydobycie swoich własnych, największych walorów jako instruktora zumby.

W cenie szkolenia zawarte są następujące materiały: Cena szkolenia: Zumba® Rhythms 2 Choreografia, On-line Zumba® Rhythms 2 Muzyka i  Zumba® Rhythms 2 podręcznik Certyfikat ukończenia szkolenia 

Czas trwania szkolenia:

 1 dzień

 

15 listopad 2020 r. (niedziela)

 

Miejsce szkolenia:

Hotel Warszawianka

Adres: Jachranka 77, 05-140 Serock
Telefon: 22 768 90 00
 

Lotnisko:

Warszawa Modlin, Warszawa Chopin 

 

Hotel:

https://www.warszawianka.pl/pl/

www.booking.com

 

Godziny szkolenia:

Niedziela:

Rejestracja: 11:45

Szkolenie:  12:00 - 20:00

 

Koszt wyżywienia i noclegu nie jest wliczony w cenę.

 

Płatności

Rejestracja na szkolenie jest równoznaczna z zaksięgowaniem wpłaty na koncie ZUMBA Fitness w USA. Nie ma możliwości wstępnej rezerwacji miejsc. Na szkolenie można zarejestrować się on-line płacąc kartą kredytową (rekomendowana opcja) lub przelewem (czytaj poniżej).

 

Rejestracji można dokonać on-line przy płatności kartą kredytową. Link do płatności kartą:

https://www.zumba.com/en-US/training/details/2020-11-15_R2_Serock_PL_Izabela_Kin

Płatność przelewem za szkolenie -Kliknij tu procedura płatności przelewem) Przelewu dokonuje się na konto Zumba Fitness w Stanach Zjednoczonych (nie jest potrzebne konto walutowe). Przy płatności przelewem i kontakcie internetowym zaleca się korzystanie z poczty na serwerze innym niż www.wp.pl. Portal ten często blokuje maile od nas przychodzące, traktując jako spam. Na wszystkie maile odnośnie płatności przelewem odpowiadamy w terminie nieprzekraczającym 3 dni, tak więc jeśli nie otrzymałeś/aś odpowiedzi zwrotnej prosimy sprawdzić w folderze SPAM lub wysłać ponowną prośbę o dane bankowe z maila na innym serwerze.

 

Prosimy zawsze o podawanie swojego imienia i nazwiska oraz szkolenia, którym jesteście zainteresowani. Ceny szkolenia podane są w dolarach i w takiej walucie należy dokonać płatności. Należy natomiast poinformować swój bank o konieczności wpłaty w walucie obcej, który odgórnie przeliczy odpowiednią kwotę na złotówki wg aktualnego kursu.

Proszę zwrócić uwagę na okresy promocyjnej ceny za szkolenie - liczy się data wykonania operacji na potwierdzeniu przelewu. Zaleca się, aby przelew był wykonany najpóźniej w piątek (koniec okresu promocyjnego przypada na niedziele i większość banków nie wykonuje wtedy operacji)

 

Dane z formularza są jak najbardziej prawidłowe. Nie dodajemy "US", ponieważ znaczyłoby to, że jest to IBAN, którego używamy w przelewach typu SEPA (europejskich). Należy o tym "uświadomić" niektórych pracowników w banku :-), że dane są prawidłowe i tysiące ludzi wysyłało przelewy do Stanów z tymi danymi i wszystko było w porządku.

 

KONTAKT w sprawie szkolenia:

 

izabela.kin@zumbamail.com

FB: https://www.facebook.com/KINizabela

Instagram: zes.izabela.kin