facebook

Terminy szkoleń

Sprawdź najbliższe szkolenia

Na szkoleniu nauczysz się jak poprowadzić zajęcia dla maluszków pełne muzyki i tańca poprzez zabawę,. W atmosferze pełnej śmiechu nauczysz się jak pomóc rozwijać dzieciakom zdolności motoryczne, poznawcze, społeczne, uwrażliwisz je na rytm i dźwięki. Plan szkolenia jest zorientowany w dużej mierze na praktykę, tak aby każdy uczestnik szkolenia był w stanie przygotować własne zajęcia. Podczas szkolenia instruktorzy wyposażeni zostaną w odpowiednie narzędzia, które pomogą przygotować się do poprowadzenia pierwszych samodzielnych zajęć. Szkolenie trwa dwa dni. (Dzień drugi jest w formie szkolenie online).

W cenie szkolenia zawarte są 
następujące materiały:


Certyfikat ukończenia szkolenia
Dostęp do muzyki potrzebnej do prowadzenia zajęć
Zestaw startowy (storybook i muzyka)
Powtórkowe video i podręcznik
Dostęp do tablicy ogłoszeń z ofertami pracy dla instruktora
Prywatna grupa wsparcia  na Facebook 
15 punktów w systemie ACE CEU 
4 punkty w systemie FIS CEC's 
5 punktów w systemie AFAA CEU


Cena Szkolenia:

280 USD (ZIN 235 USD) do trzech tygodni przed szkoleniem

320 USD (ZIN 275) do tygodnia przed szkoleniem

360 USD (ZIN 315)  od 7 dni  przed szkoleniem

Czas trwania szkolenia:  Odznaka po kursie:
2 dni (2 dzień szkolenie online)  Zumbini®

  

Miejsce szkolenia:

Gminny Ośrodek Kultury w Santoku

ul.Gorzowska 37

66-431 Santok

 

Lotnisko:

Port Lotniczy w Zielonej Górze

 

Hotel:

www.booking.com

 

Godziny szkolenia:

Sobota:

Rejestracja:  08:30 - 09:00

Szkolenie: 09:00 - 19:00

Drugi dzień szkolenia jest online

Koszt wyżywienia i noclegu nie jest wliczony w cenę.

 

Rejestracja na szkolenie jest równoznaczna z zaksięgowaniem wpłaty na koncie ZUMBA Fitness w USA. Nie ma możliwości wstępnej rezerwacji miejsc. Na szkolenie można zarejestrować się on-line płacąc kartą kredytową (rekomendowana opcja) lub przelewem (czytaj poniżej).

Rejestracji można dokonać on-line przy płatności kartą kredytową. Link do płatności kartą:

https://www.zumbini.com/en/trainings/849/authentication

Płatność przelewem za szkolenie (Kliknij tu - procedura płatności przelewem)
Przelewu dokonuje się na konto Zumba Fitness w Stanach Zjednoczonych (nie jest potrzebne konto walutowe). Przy płatności przelewem i kontakcie internetowym zaleca się korzystanie z poczty na serwerze innym niż www.wp.pl. Portal ten często blokuje maile od nas przychodzące, traktując jako spam. Na wszystkie maile odnośnie płatności przelewem odpowiadamy w terminie nieprzekraczającym 3 dni, tak więc jeśli nie otrzymałeś/aś odpowiedzi zwrotnej prosimy sprawdzić w folderze SPAM lub wysłać ponowną prośbę o dane bankowe z maila na innym serwerze.

Prosimy zawsze o podawanie swojego imienia i nazwiska oraz szkolenia, którym jesteście zainteresowani. Ceny szkolenia podane są w dolarach i w takiej walucie należy dokonać płatności. Należy natomiast poinformować swój bank o konieczności wpłaty w walucie obcej, który odgórnie przeliczy odpowiednią kwotę na złotówki wg aktualnego kursu.

Proszę zwrócić uwagę na okresy promocyjnej ceny za szkolenie - liczy się data wykonania operacji na potwierdzeniu przelewu. Zaleca się, aby przelew był wykonany najpóźniej w piątek (koniec okresu promocyjnego przypada na niedziele i większość banków nie wykonuje wtedy operacji)

Dane z formularza są jak najbardziej prawidłowe. Nie dodajemy "US", ponieważ znaczyłoby to, że jest to IBAN, którego używamy w przelewach typu SEPA (europejskich). Należy o tym "uświadomić" niektórych pracowników w banku :-), że dane są prawidłowe i tysiące ludzi wysyłało przelewy do Stanów z tymi danymi i wszystko było w porządku.

KONTAKT w sprawie szkolenia:
 

izabela.kin@zumbamail.com

FB: https://www.facebook.com/KINizabela

Instagram: zes.izabela.kin