facebook

Terminy szkoleń

Sprawdź najbliższe szkolenia

STRONG Nation™, High Intensity Tempo Training Zumba Style.

Jest to dynamiczny trening o Wysokiej intensywności, w stylu Zumba®, czyli z zaangażowaniem muzyki.
W połączeniu z perfekcyjnie zsynchronizowaną muzyką tworzy innowacyjny program, który pobudza uczestników do działania, sprawia, że przekraczają swe granice i osiągają rezultaty.

Muzyka w STRONG Nation™ została stworzona w taki sposób, aby podnosić intensywność ćwiczeń. Jest MOTYWATOREM, który zapewnia niesamowite doznania i sprawia, że chcesz ćwiczyć mocniej i więcej.

STRONG Nation™ to program, który poprawia kondycję i wytrzymałość całego ciała poprzez kombinacje ćwiczeń siłowych, z wykorzystaniem ciężaru własnego ciała oraz wysokiej intensywności kardio. Efektywność tego dynamicznego treningu osiąga się poprzez zaangażowanie ćwiczeń plyometrycznych, funkcjonalnych w 3 płaszczyznach ruchu oraz zorientowanych na stabilizację i wzmacnianie korpusu ciała.

Wziąć udział w szkoleniu może każdy, nie jest wymagane wcześniejsze odbycie szkolenia Zumba® Basic 1.

Szkolenie STRONG Nation™ trwa 1 dzień.

KOD ZNIŻKOWY -$110 ( izabelak110 )

CENA ZA SZKOLENIE różni się dla osób będących w ZIN oraz dla osób nie będących w ZIN:     

335 USD (ZIN 285) do trzech tygodni przed szkoleniem

380 USD (ZIN 330) do tygodnia przed szkoleniem

410 USD (ZIN 360)  od 7 dni  przed szkoleniem

 

Miejsce szkolenia:

To szkolenie będzie przeprowadzone przez platformę internetową Zoom, połączymy się przez Video i przeprowadzę Was przez każdy etap treningu. Będzie to szkolenie w małej grupie, abym mogła każdemu z Was udzielać indywidualnych wskazówek i przygotować Was do rozpoczęcia Waszej indywidualnej przygody jako instruktor STRONG Nation™.

Lotnisko:

N/D

 

Hotel:

N/D

 

Godziny szkolenia:

Sobota, 20ty luty 2021

Rejestracja:  08:45 - 09:00

Szkolenie: 09:00 - 17:30

 

Koszt wyżywienia i noclegu nie jest wliczony w cenę.

 

Rejestracja na szkolenie jest równoznaczna z zaksięgowaniem wpłaty na koncie ZUMBA Fitness w USA. Nie ma możliwości wstępnej rezerwacji miejsc. Na szkolenie można zarejestrować się on-line płacąc kartą kredytową (rekomendowana opcja) lub przelewem (czytaj poniżej).

Rejestracji można dokonać on-line przy płatności kartą kredytową.

Link do płatności kartą

Płatność przelewem za szkolenie (Kliknij tu - procedura płatności przelewem)
Przelewu dokonuje się na konto Zumba Fitness w Stanach Zjednoczonych (nie jest potrzebne konto walutowe). Przy płatności przelewem i kontakcie internetowym zaleca się korzystanie z poczty na serwerze innym niż www.wp.pl. Portal ten często blokuje maile od nas przychodzące, traktując jako spam. Na wszystkie maile odnośnie płatności przelewem odpowiadamy w terminie nieprzekraczającym 3 dni, tak więc jeśli nie otrzymałeś/aś odpowiedzi zwrotnej prosimy sprawdzić w folderze SPAM lub wysłać ponowną prośbę o dane bankowe z maila na innym serwerze.

Prosimy zawsze o podawanie swojego imienia i nazwiska oraz szkolenia, którym jesteście zainteresowani. Ceny szkolenia podane są w dolarach i w takiej walucie należy dokonać płatności. Należy natomiast poinformować swój bank o konieczności wpłaty w walucie obcej, który odgórnie przeliczy odpowiednią kwotę na złotówki wg aktualnego kursu.

Proszę zwrócić uwagę na okresy promocyjnej ceny za szkolenie - liczy się data wykonania operacji na potwierdzeniu przelewu. Zaleca się, aby przelew był wykonany najpóźniej w piątek (koniec okresu promocyjnego przypada na niedziele i większość banków nie wykonuje wtedy operacji)

Dane z formularza są jak najbardziej prawidłowe. Nie dodajemy "US", ponieważ znaczyłoby to, że jest to IBAN, którego używamy w przelewach typu SEPA (europejskich). Należy o tym "uświadomić" niektórych pracowników w banku :-), że dane są prawidłowe i tysiące ludzi wysyłało przelewy do Stanów z tymi danymi i wszystko było w porządku.

KONTAKT w sprawie szkolenia:
 

izabela.kin@zumbamail.com

FB: https://www.facebook.com/KINizabela

Instagram: zes.izabela.kin