facebook

Terminy szkoleń

Sprawdź najbliższe szkolenia

Szkolenie specjalistyczne dedykowane dla instruktorów Zumba® Fitness, którzy chcą nauczyć się, jak połączyć techniki kształtowania sylwetki ze specyficznymi krokami i rytmami używanymi w Zumba, czyli jak połączyć efekt Kardio spalający kalorie ze wzmacnianiem mięśni. Podczas szkolenia instruktorzy nauczą się jak używać specjalne ciężarki wypełnione piaskiem, by podkreślić rytm, wzmacniać i ujędrniać ciało, opanują podstawy treningu wzmacniającego z lekkim obciążeniem oraz wiedzę jak efektywnie i bezpiecznie przygotować zajęcia Zumba® Toning. Wziąć udział w szkoleniu może tylko członek ZIN.

W cenie szkolenia zawarte są 
następujące materiały:

 Zumba® Toning Ultimate Music & Choreo Collection

  Zumba® Toning   podręcznik

 1 para Sticksów (ciężarki)

  Certyfikat ukończenia szkolenia

Miejsce szkolenia:

To szkolenie będzie przeprowadzone przez platformę internetową Zoom, połączymy się przez Video i przeprowadzę Was przez każdy etap treningu. Będzie to szkolenie w małej grupie, abym mogła każdemu z Was udzielać indywidualnych wskazówek i przygotować Was do rozpoczęcia Waszej indywidualnej przygody jako instruktor Zumba® Toning.

Lotnisko:

N/D

 

Hotel:

N/D

Czas trwania szkolenia:

1 dzień

Godziny szkolenia:

Piątek 17go września:

Rejestracja: 08.45 - 9:00
Szkolenie:  09:00 - 16:30

 

Koszt wyżywienia i noclegu nie jest wliczony w cenę.

 

Płatności

Rejestracja na szkolenie jest równoznaczna z zaksięgowaniem wpłaty na koncie ZUMBA Fitness w USA. Nie ma możliwości wstępnej rezerwacji miejsc. Na szkolenie można zarejestrować się on-line płacąc kartą kredytową (rekomendowana opcja) lub przelewem (czytaj poniżej).

 

Rejestracji można dokonać on-line przy płatności kartą kredytową. Link do płatności kartą:

Płatność kartą (należy się zalogować)

Płatność przelewem za szkolenie (Kliknij tu - procedura płatności przelewem) Przelewu dokonuje się na konto Zumba Fitness w Stanach Zjednoczonych (nie jest potrzebne konto walutowe). Przy płatności przelewem i kontakcie internetowym zaleca się korzystanie z poczty na serwerze innym niż www.wp.pl. Portal ten często blokuje maile od nas przychodzące, traktując jako spam. Na wszystkie maile odnośnie płatności przelewem odpowiadamy w terminie nieprzekraczającym 3 dni, tak więc jeśli nie otrzymałeś/aś odpowiedzi zwrotnej prosimy sprawdzić w folderze SPAM lub wysłać ponowną prośbę o dane bankowe z maila na innym serwerze.

 

Prosimy zawsze o podawanie swojego imienia i nazwiska oraz szkolenia, którym jesteście zainteresowani. Ceny szkolenia podane są w dolarach i w takiej walucie należy dokonać płatności. Należy natomiast poinformować swój bank o konieczności wpłaty w walucie obcej, który odgórnie przeliczy odpowiednią kwotę na złotówki wg aktualnego kursu.

Proszę zwrócić uwagę na okresy promocyjnej ceny za szkolenie - liczy się data wykonania operacji na potwierdzeniu przelewu. Zaleca się, aby przelew był wykonany najpóźniej w piątek (koniec okresu promocyjnego przypada na niedziele i większość banków nie wykonuje wtedy operacji)

 

Dane z formularza są jak najbardziej prawidłowe. Nie dodajemy "US", ponieważ znaczyłoby to, że jest to IBAN, którego używamy w przelewach typu SEPA (europejskich). Należy o tym "uświadomić" niektórych pracowników w banku :-), że dane są prawidłowe i tysiące ludzi wysyłało przelewy do Stanów z tymi danymi i wszystko było w porządku.

 

KONTAKT w sprawie szkolenia:

 

izabela.kin@zumbamail.com

FB: https://www.facebook.com/KINizabela

Instagram: izabelakinhlt