facebook

Terminy szkoleń

Sprawdź najbliższe szkolenia

Szkolenie Zumba® Rhythms 3 zapoznaje instruktorów z czterema, zupełnie odlotowymi rytmami: Brazilian Funk, Bhangra, Afrobeat, Street Heat.

Szkolenie wprowadzi zupełnie nowe bity na Twoje zajęcia, a co za tym idzie, nowe emocje i wrażenia uczestników. Odmienne style zapewniają instruktorowi niesamowity rozwój, wzbogacają wiedzę i praktykę o nowe kroki i inspiracje choreograficzne. 

Wziąć udział w szkoleniu może tylko członek ZIN.

 

Szkolenie Zumba® Rhythms 3 trwa 1 dzień. (5ty marca, piątek)

Miejsce szkolenia:

Szkoła Tańca LOFToDANCE
Kamienna 2/4, Kraków, Małopolskie, PL 30-001

 

Lotnisko:

Kraków Balice (KRK)

 

Hotel:

www.booking.com

 

Godziny szkolenia:

Sobota

Rejestracja: 8:30 - 09:00
Szkolenie:  09:00 - 17:30

 

Koszt wyżywienia i noclegu nie jest wliczony w cenę.

Płatności

Rejestracja na szkolenie jest równoznaczna z zaksięgowaniem wpłaty na koncie ZUMBA Fitness w USA. Nie ma możliwości wstępnej rezerwacji miejsc. Na szkolenie można zarejestrować się on-line płacąc kartą kredytową (rekomendowana opcja) lub przelewem (czytaj poniżej).

Rejestracji można dokonać on-line przy płatności kartą kredytową. 

Płatność przelewem za szkolenie (Kliknij tu - procedura płatności przelewem) Przelewu dokonuje się na konto Zumba Fitness w Stanach Zjednoczonych (nie jest potrzebne konto walutowe). Przy płatności przelewem i kontakcie internetowym zaleca się korzystanie z poczty na serwerze innym niż www.wp.pl. Portal ten często blokuje maile od nas przychodzące, traktując jako spam. Na wszystkie maile odnośnie płatności przelewem odpowiadamy w terminie nieprzekraczającym 3 dni, tak więc jeśli nie otrzymałeś/aś odpowiedzi zwrotnej prosimy sprawdzić w folderze SPAM lub wysłać ponowną prośbę o dane bankowe z maila na innym serwerze.

 

Prosimy zawsze o podawanie swojego imienia i nazwiska oraz szkolenia, którym jesteście zainteresowani. Ceny szkolenia podane są w dolarach i w takiej walucie należy dokonać płatności. Należy natomiast poinformować swój bank o konieczności wpłaty w walucie obcej, który odgórnie przeliczy odpowiednią kwotę na złotówki wg aktualnego kursu.

Proszę zwrócić uwagę na okresy promocyjnej ceny za szkolenie - liczy się data wykonania operacji na potwierdzeniu przelewu. Zaleca się, aby przelew był wykonany najpóźniej w piątek (koniec okresu promocyjnego przypada na niedziele i większość banków nie wykonuje wtedy operacji)

 

Dane z formularza są jak najbardziej prawidłowe. Nie dodajemy "US", ponieważ znaczyłoby to, że jest to IBAN, którego używamy w przelewach typu SEPA (europejskich). Należy o tym "uświadomić" niektórych pracowników w banku :-), że dane są prawidłowe i tysiące ludzi wysyłało przelewy do Stanów z tymi danymi i wszystko było w porządku.

 

KONTAKT w sprawie szkolenia:

 

izabela.kin@zumbamail.com

FB: https://www.facebook.com/KINizabela

Instagram: zes.izabela.kin